ANKARA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ olarak Ankara’nın tüm ilçelerine Beyaz Eşya Servis hizmetini tecrübeli teknik ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Ankara'nın tüm semtlerinde tecrübeli teknik ekibimiz ile, siz müşterilerimizin memnuniyeti için 7/24 servis hizmeti sunmaktayız.

Bir telefon kadar yakınız…. 0312 332 28 68 - 332 28 78 numaralı telefondan bize ulaşarak, ANKARA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ankara'nın her yerini ağ gibi saran güçlü teknik kadroyu bünyesinde barındıran ANKARA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ her geçen gün daha da güçlenmekte ve siz değerli müşterilemize en iyi hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir…

Tecrübeli teknik ekip, gelişen teknolojiye uyum sağlama ve en önemlisi müşteri memnuniyetini benimsemiş bir servis hizmeti sunmaktayız.

Beyaz eşyalarınızda bakımı, onarımı, arıza tespit, parça değişimi ve diğer tüm teknik işlemlerle ile ilgili desteği, tecrübeli teknik kadromuz ile hizmetinize sunmaktayız. Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Davlumbaz,  Fırın, Buzdolabı, Elektrikli Süpürge, Ütü ve Küçük ev aletleri tamir  ve bakımı itina ile yapılır.

ANKARA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ olarak tek amacımız, Ankara'nın tüm semtlerinde, en iyi servis hizmetini bir telefonla ayağınıza kadar getirmek…
Kapıda ödeme kolaylığı ile de en kolay ödeme seçenekli servis hizmetini veren firma olarak öne çıkmaktayız…

Hemen arayın! 0312 332 28 68 - 332 28 78