• Bosch Yenimahalle Servisi
Bosch Yenimahalle Servisi
Yayınlandığı Tarih: 18.11.2015

Evlerin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar her alanda bizlere doğru bir şekilde eşlik ederek yaşam kalitemizi olumlu yönde etkilemenin yanında daha sağlı bir yaşam sürmemizi ve zamandan ve ekonomiden daha fazla tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Aldığımız besinler yaşam devamlılığımızı sağlarken besinlerin sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi görevini üstlenen buzdolapları, kullandığımız araç ve gereçlerin temizliğini yüksek standartlar içerisinde sağlayan bulaşık makineleri, yoğun bir tempoda çalıştığımız ortamlarda kirle her an temasta olan kıyafetlerimizin temizliğini üstlenen çamaşır makineleri gibi daha birçok seçenekleri ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Çok kullanımı ile zamanla arızalarla karşılaşmaları durumunda hayatınızın kolaylıklarını riske atan bu durumlardan sizleri kurtaran Ankara Yenimahalle Bosch Tamir ve Bakım Servisi güvenilir hizmet sunmaktadır.

 Ankara Yenimahalle Bosch Tamir ve Bakım Servisi mutfakta bizlere kolaylık sağlayan küçük ev aletleri, soluduğumuz havayı soğuk ya da sıcak kapsamları altında değişim sağlayan klimalar gibi daha birçok Bosch beyaz eşya sorunlarında sizlere güvenilir hizmeti üstün performansta eğitimli çalışanları ile sağlamaktadır. Tüketicinin ihtiyaçları önemini benimseyerek müşteri memnuniyeti doğrultusunda sorunları sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırarak bu ihtiyaçları karşılayan beyaz eşyaları performansı artmış bir şekilde müşteriye geri sunarak memnuniyetleri doğrultusunda hizmet kapasitesini genişletmektedir. Kaliteli ve dayanıklı Bosch ürünleri aynı zamanda tam bir çevre dostudur. Bu nedenle standart hizmet anlayışının üstünde bir çalışmalar sunarak sunduğu kaliteden taviz vermemektedir. Yenimahalle ve çevre ilçelere tam hizmet sunmak için kesintisiz çağrı merkezleri ile sizlerle beraberlik sağlamaktadır.

Ankara Yenimahalle Bosch Tamir ve Bakım Servisi müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve kesintisiz bir şekilde getirmek için edindiği teknoloji bilgilerini emeklerine katabilen uzman donanımlı tüketicinin haklarına saygılı işinde disiplini sağlayabilen güler yüzlü güvenli teknisyenler ile çalışmaktadır.

Ankara Yenimahalle Bosch Tamir ve Bakım Servisi

0312 332 28 68 - 0312 332 28 78

SERVİS ÇAĞIRMAK İÇİN HEMEN ARAYIN!