• Bosch Ümitköy Beyaz Eşya Servisi
Bosch Ümitköy Beyaz Eşya Servisi
Yayınlandığı Tarih: 16.10.2016

Bosch Ankara Beyaz Eşya Teknik servis Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olan Ankara Beyaz Eşya Servisi yıllardır, Ankara merkezli çalışmakta olup müşterilerine daima kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Servis, Müşteri memmuniyeti,Uygun fiyat ve yetkin ustalarımızla alanında rakipsiz olan , Ankara Beyaz Eşya Servisini Ankara  (0312) 332 28 68 – (0312) 332 28 78 numaralardan  arayın tüm servis hizmetlerinizi yapalım.

TSE belgeli servis hizmet noktamızla, haftanın 7 gün 24 saati teknik servis hizmet sunmaktayız. Ankara Beyaz Eşya Servisi  olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin (0312) 332 28 68 – (0312) 332 28 78 numaralardan Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ . Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAKTADIR.

Ankara'nın en iyi teknik servisi olan  Ankara Beyaz Eşya Servisi, Çamaşır Makinesi servisi, Buzdolabı servisi , Bulaşık Makinesi servisi , Davlumbaz Servisi, Ankastre bulaşık makinesi servisi ve Klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

 Ankara Beyaz Eşya Servisi, Ankara'nın geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis  hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

 Ankara Beyaz Eşya Servisi Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 20.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız.  İstanbul Beyaz Eşya Servisi yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.Beyaz eşya yüksek Geniş Servis Ağımız,Gezici Servisimiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, Ankara ve Tüm İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecektir. Beyaz eşya Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça, Ekonomik fiyat, Periyodik Bakım 1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça garantisi.Aramak sizden çözüm üretmek bizden.

ANKARA BEYAZ EŞYA TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

0312 332 28 68 - 332 28 78

HEMEN ARAYIN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ FARK EDİN!